W marcu 2007 ruszyłam w podróż na południe. Doha to nasz nowy dom. Egzotyczny i niezwykły.
Blog > Komentarze do wpisu
Młodzi i łysi

Trzech kuwejckich nastolatków zapłaciło czuprynami za niestosowne, acz oryginalne zachowanie.

Podejchali pod szkołę żeńską, zainstalowali megafon i nuże wykrzykiwać miłosne wiersze na zmianę z numerami komórek, coby dziewczęta wiedziały, jak odnaleźć Romeów z głośnikiem.

Jednak akcja została bezlitośnie przerwana przez policję, która chyżo ustaliła, iż kierowca jest niepełnoletni i nie dysponuje prawem jazdy, niestety.

Komendant  z Al Jahra zadysponował ogolenie włosów romantykom - pewnie żeby ich otrzeźwiło - "przed podjęciem kolejnych kroków".

Brr.

Ciekawe, jakiej kary doczekałby się obrzydliwie bogaty młodzian z Emiratów, który postanowił dać wyraz uczuciom do wybranki, pobierającej nauki w pustynnej szkole z internetem.

Chłopię, zamiast trywialnej pocztówki wysłało dziewczęciu nietypową walentynkę: był nią wielbląd, pomalowany biedaczysko na różowo, a dostarczony przed szkolne okna za pomocą helikoptera.

Tak sobie przynajmniej opowiadają ekspaci w Dubaju.

czwartek, 31 marca 2011, olena.s

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2011/04/01 22:34:50
No i prosze - mozna? Mozna. Rozowy wielblad, helikopter.. A jak szukalam w necie pomyslow na rocznice, to byly tylko romantyczna kolacja i swiece (bleech) ;)
-
2011/04/01 22:52:22
Myślisz, że go raczej pomalowali, czy ufarbowali?
Ale wielbłąd pod helikopterm to trochę kosztownie jednak wypada. Więc może jako wersja mini - taki ufarbowany na różowo kurczak z suku?